Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   +380 98 0879320

RevutskyWebstudio Logo mob square

RevutskyWebstudio Logo mob square

Руслан Коробков, Дніпро | "RewutskyWebStudio" - відгуки замовників

Хочу висловити подяку команді RevutskyWebStudio за їхню видатну роботу при створенні сайту для компанії "C-Way" Співпраця з ними була справжнім задоволенням, і результати перевершили наші очікування.

Спочатку ми не мали свого погляду на дизайн, але фахівці компанії запропонували нам варіанти рішень і ми створили дизайн, який нам підходить.

Від самого початку проекту команда RevutskyWebStudio демонструвала професіоналізм та розуміння наших потреб. Ми відпрацювали технічне завдання на основі наших запитів і запропонували низку свіжих рішень, які покращили сприйняття та функціонал сайту.

Слід сказати про те, що сайт для "C-Way" був створений 4-ма мовами. Ми припускали, що з багатомовністю в такому обсязі будуть проблеми. Але фахівці RevutskyWebStudio впоралися із завданням на відмінно. Функціонал працює без збоїв при перемиканні між мовами.

Особливо хотілося б відзначити комунікативність компанії RevutskyWebStudio у роботі над цим проектом. Вони регулярно інформують нас про хід розробки, надаючи оновлення та поради на різних етапах роботи. Ми завжди відчували себе залученими до цього процесу і мали можливість зробити свій внесок та пропозиції.

Ми оцінюємо якість роботи, виконаної RevutskyWebStudio, як чудова. Вони не тільки виконали всі наші вимоги, але й перевершили їх, створивши сайт, який чудово відображає наш бренд та пропонує користувачам зручний та інтуїтивно зрозумілий інструмент.

Вважаю, що знайшли RevutskyWebStudio як партнера з веб-розробки. Досвідчені фахівці, увага до деталей та бажання задовольнити вимоги клієнта роблять їх ідеальними кандидатами для будь-якого проекту веб-розробки.

Дякуємо команді RevutskyWebStudio за їхню видатну роботу та рекомендуємо їх як надійного та професійного партнера в галузі створення веб-сайтів.

CEO компанії "C-Way",
Руслан Коробков.

Є питання - напишіть нам

Якщо вас зацікавили наші пропозиції, та у вас виникли питання - напишить нам. Ми з задоволенням відповимо на ваш запит!

Ви можете отримати безкоштовну консультацію від наших спеціалистів по будь-якому питанню.

Раді будемо бачити вас в числі наших замовників та партнерів!

Відгуки від наших замовників

Підпишиться на наши новини

Переваги підписки

  • - ви першими дізнаєтесь про всі новини від «RevutskyWebStudio»
  • - ви вчасно дізнаєтєсь про всі наші нові акції та послуги
  • - ви зможете стати учасниками нашіх розіграшів

    Адреса:
Україна, м. Київ

   Email :
info@rev-web.pro


    Телефони:
+380 98 087 9320
© 2019 - 2024 RevutskyWebStudio
trident ua25 Powered by Ukraine