Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   +380 98 0879320

RevutskyWebstudio Logo mob square

RevutskyWebstudio Logo mob square

RevutskyWebStudio Розробка та створення корпоративних сайтів. Київ та Україна.

Корпоративний сайт

 

rws landing img1
Корпоративний сайт – ваше представництво в мережі інтернет.

Сайт такого типу найбільш повно представляє вашу компанію, ваші товари та послуги у мережі. Основна відмінність від сайту-візитки – це деталізація та максимальний опис вашого бізнесу для замовників та потенційних клієнтів, інтернет-перзентація вашої компанії.

Розробляючи корпоративний сайт, ми ставимо за мету залучити до вас вашу цільову аудиторію, розповісти про всі сфери вашої діяльності, зміцнити імідж вашої компанії.

Сайт корпоративного типу може містити практично будь-який інструмент, який може знадобитися для ефективної роботи вашої компанії. Аналіз всіх потрібних вам функцій проводиться під час складання технічного завдання на розробку, виходячи з ваших потреб.

До складу сайта включаються всі необхідні розширення, форми зворотного зв'язку, взаємодії з соцмережами, галереї зображень та відеогалереї, блоги та технічні матеріали, спеціальні сторінки для партнерів та каталоги продукції, корпоративну пошту, інтеграцію з CRM та внутрішній чат для співробітників.

У RevutskyWebStudio , ми створюємо сайти без використання шаблонів. Дизайн вашого корпоративного сайту розробляється відповідно до вашого фірмового стилю, і може бути завжди модифікований згідно ваших потреб.

Створюючи для вас сайт, ми робимо стартову SEO-підготовку, яка включає в себе базові налаштування тегів (H1, H2, Title, Description), файлів .htaccess, robots.txt, та мапи сайту. Тому ваш сайт буде готовий до подальшого просування в мережі.

Які завдання вирішує корпоративний сайт?

Landing short production time

Максимальне інформування клієнтів

Корпоративний сайт не обмежений за своїм обсягом, тому ми можемо забезпечити ваших клієнтів максимально детальною інформацією про ваші товари та послуги. Можливість поділу доступу до сторінок сайту в залежності від категорії відвідувачів. Ваші клієнти отримають один обсяг інформації, а ваші партнери – інший.

Landing high site conversion

Підвищення репутації вашого бізнесу

Сайт ефективно працює на підвищення впізнаваності бренду та довіри клієнтів. Ми обов'язково включаємо в нього сторінку блогів, на яких ви можете розміщувати корисні для клієнтів матеріали, відеоконтент та різні галереї. Розширений каталог, портфоліо робіт, відгуки клієнтів – такі блоки чудово працюють на цю мету.

Landing high site conversion

Конверсія сайту

Корпоративний сайт має більший коефіцієнт конверсії завдяки детальному опису вашого бізнесу та ваших продуктів та послуг. Включення на сайт модуля он-лайн консультування та організація інформативних e-mail розсилок допомагають вашим відвідувачам стати вашими клієнтами. Також підвищенню конверсії сприяють різні модулі зворотного зв'язку, інтеграція з вашою CRM системою, посилання на ваші месенджери.

Landing - collection of visitor data

Робота менеджерів з відвідувачами сайту

Сайт включає в свій функціонал спеціальні модулі підписки на новини, вікна підписки на акції, що спливають, форми зворотного зв'язку. Використовуючи ці можливості, ви можете сформувати базу відвідувачів вашого сайту. Ваші менеджери матимуть змогу спланувати інформаційну компанію (e-mail, sms, месенджери) або взаємодіяти з кожним відвідувачем вашого сайту. Підключення сайту до Google Analitics також дасть вам великий обсяг інформації про ваших потенційних клієнтів.

Landing - Effective advertising company

Повноцінний інтернет-маркетинг

До корпоративного сайту можна застосувати будь-які інструменти інтернет-маркетингу. Завдяки своєму функціоналу та великому об'єму сторінок корпоративний сайт має великі можливості з рекламування. Ви можете використовувати як SEO просування, так і контекстну рекламу. Можна спланувати і рекламну компанію у соцмережах, e-mail та sms розсилки та інші інструменти маркетингу. Підключення сервісів Google та інших інструментів дозволить отримати дані щодо ефективності вашого маркетингу.

Landing - Increase in sales

Збільшення прибутку вашої компанії

Це головне завдання, на яке працює корпоративний сайт. Максимальна інформованість клієнтів про ваші продукти та послуги, велика кількість візуального та відео контенту, форми зворотного зв'язку, вбудований інструмент e-mail розсилок та багато іншого, позитивно позначиться на прибутковості вашої компанії. Блоги, новини, чати підтримки, матеріали для партнерів, каталоги, весь цей функціонал дозволить перетворити відвідувачів вашого сайту на замовників та клієнтів вашої компанії.

 

Корпоративний сайт підійде середнім та великим компаніям, які пропонують своїм клієнтам великий спектр продукції чи послуг. Такий інструмент вимагає великих витрат на створення та супровід. Ваш штат повинен мати співробітників, які щодня працюють над контентом сайту, рекламними кампаніями та обробкою запитів від клієнтів. У цьому випадку корпоративний сайт виправдає свій зміст та принесе реальну віддачу.

Якщо ж таке навантаження не планується у вашому колективі, ми рекомендуємо звернути увагу на сайт-візитку, можливо, його функціоналу буде достатньо.

Які сторінки містить сайт Корпоративного типу

Як правило, корпоративний сайт складається з великої кількості сторінок. Це необхідно для детального опису всіх товарів та послуг, які компанія надає своїм замовникам. Кожен сайт даного типу є індивідуальним та проектується під кожну компанію окремо. Зміст сайту та тип сторінок можуть сильно змінюватись.

Тим не менш, є типові сторінки, без яких не обходиться жоден подібний сайт. Постараємося уявити такі типові сторінки.

 

Головна сторінка вашого сайту це як хол вашого офісу. Відвідувач складає своє перше враження про вашу компанію за цією сторінкою. На ній необхідно розмістити презентаційні графічні та відео матеріали, вітання, інформацію про акції та знижки. Форма зворотнього зв'язку та замовлення зворотного дзвінка, а також адреса, телефони та посилання на ваші соціальні мережі дозволять клієнтам швидко встановити контакт з вашими менеджерами.

Сторінка “Про нас” розповідає про вашу компанію. Не забудьте розповісти історію вашої компанії, можливо описати свою місію. Якщо потрібно, можна показати свої сертифікати. Але якщо цієї інформації багато, непогано сертифікати винести на окрему сторінку.

Новини покликані інформувати ваших клієнтів про нові сервіси та продукти. Також варто розповісти про нові проекти або про зміну та покращення структури вашої компанії.

Це важливий інструмент для інформування ваших замовників про особливості ваших товарів та послуг. Цікаві для відвідувачів вашого сайту статті допоможуть розібратися в тонкощах ваших послуг, новинках на вашому ринку. Доступні описи технологій, порівняльний аналіз та інші матеріали залучать до вашого сайту більше відвідувачів, допоможуть вам утримати фокус ваших клієнтів на вашому сайті. Не варто забувати, що блог компанії є потужним інструментом для SEO просування сайту.

Підніміть довіру до вашої компанії за допомогою сторінки відгуку. Публікуйте реальні відгуки ваших клієнтів з різних кейсів та проектів. Відвідувачам вашого сайту буде цікаво знати, яку думку склали про вас ті, хто скористався вашими послугами. Ми створюємо цю сторінку таким чином, щоб ви могли сформувати цілі історії від ваших замовників, підключити галереї та відеоматеріали. Сторінка відгуків позитивно грає на імідж вашої компанії та підвищує довіру до вашого бренду.

Корпоративний сайт відрізняється великою кількістю сторінок, які детально описують ваші послуги та продукти. Варто звернути увагу на якості та відмінності ваших продуктів, дати користувачам повний опис продукції, її технічних характеристик. На сторінках послуг та продуктів необхідно давати відео-контент, галереї та файли з різними посібниками. Якщо продуктів/послуг багато, можливо, має сенс підключити каталоги продукції з поділом ваших продуктів на групи та категорії.

Завжди є інформація, яка буде корисна вашим партнерам та сервісним організаціям. І можливо, ви захочете приховати її від інших відвідувачів вашого сайту. Такі сторінки на корпоративному сайті можуть містити різні матеріали, інструкції, прайс-листи, PDF-файли та інші матеріали, доступні тільки для особливої групи ваших відвідувачів і захищені паролями.

На сторінці контактів варто розмістити телефони та e-mail адреси підрозділів вашої компанії, контакти провідних спеціалістів, карту з офісом, складами та філіями. І природно форми зворотний зв'язок для швидкої комунікації з вашими клієнтами.

Замовляючи розробку сайту, у нас, на який функціонал ви можете розраховувати?

Працюючи з RevutskyWebStudio над корпоративним сайтом, ви отримуєте свій унікальний сайт. Відповідно до ваших потреб, наші фахівці впровадять на ваш сайт саме той функціонал, який необхідний вам, без обмежень. Але є стандартний набір функцій, які ви отримуєте в базовій конфігурації корпоративного сайту, замовивши його у нас.

Основний функціонал та сервіс для сайтів Корпоративного типу

Багатомовна панель керування
Оригінальний дизайн
Вбудована адаптивність
Модуль ротації слайдів
Модуль зворотного зв'язку
Модуль замовлення дзвінка
Модуль фотогалереї
Модуль відеоконтенту
Модуль відгуків замовників
Модуль блог компанії
Модуль організації e-mail розсилок
Модуль підписки на новини
Модуль ротації новин
Особистий кабінет користувача
Модуль захисту особистої інформації
Модуль мапи сайту
Модуль соціальних мереж
Модуль карти проїзду
Базова SEO-підготовка
Консультативна підтримка 1 місяць
Технічна підтримка 1 місяць

Додатковий функціонал та сервіс для сайтів корпоративного типу

Навчання адміністратора сайту
Каталог продукції
Калькулятори продукції та послуг
Спливне вікно з акціями
Багатомовний сайт
Інтеграція з CRM
Вбудований форум
Модуль "питання-відповідь"
Вбудований чат
Підключення до Google Analytics
Модуль керування Cookies
Нелімітована технічна підтримка

 

Який час потрібен на розробку корпоративного сайту?

Такі сайти мають велику кількість сторінок та об'єм інформації. Крім того, існує функціонал, який розробляється під вимоги кожного конкретного замовника. Тому час виконання робіт ми визначаємо від місяця. Так, щоб отримати якісний сайт, потрібно запастись терпінням.

Створюючи корпоративний сайт, менеджери RevutskyWebStudio вивчають вашу сферу діяльності, особливості вашого бізнесу та вашу цільову аудиторію. Ми створимо сайт, який стане ефективним інструментом у вашій щоденній роботі.

Є питання - напишіть нам

Якщо вас зацікавили наші пропозиції, та у вас виникли питання - напишить нам. Ми з задоволенням відповимо на ваш запит!

Ви можете отримати безкоштовну консультацію від наших спеціалистів по будь-якому питанню.

Раді будемо бачити вас в числі наших замовників та партнерів!

Підпишиться на наши новини

Переваги підписки

  • - ви першими дізнаєтесь про всі новини від «RevutskyWebStudio»
  • - ви вчасно дізнаєтєсь про всі наші нові акції та послуги
  • - ви зможете стати учасниками нашіх розіграшів

    Адреса:
Україна, м. Київ

   Email :
info@rev-web.pro


    Телефони:
+380 98 087 9320
© 2019 - 2024 RevutskyWebStudio
trident ua25 Powered by Ukraine