Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   +380 98 0879320

RevutskyWebstudio Logo mob square

RevutskyWebstudio Logo mob square

Створення сайта-візитки від RevutskyWebStudio

Сайт Візитка

 

rws landing img1
Сайт-візитка - початок вашого бізнесу в мережі.

Якщо у вас є свій бізнес, то рано чи пізно ви зіткнетесь з необхідністю представити його в інтернеті. Безумовно, із цим завданням допомагають впоратися різні соціальні мережі. Але вони не можуть замінити свій власний сайт з оригінальним дизайном та наповненням, яке залежить лише від вас. Базовим сайтом для початку вашого бізнесу в інтернет може стати сайт типу «Візитка».

Сайт-візитка, це невеликий повноцінний багатосторінковий сайт, який дає початкове уявлення про вас чи вашу компанію. Сайт візитка має невеликий об'єм і складається, як правило, із 6-10 сторінок.

На сторінках сайту-візитки надана інформація про ваші товари або про послуги, що надаються вашій компанією, контактна інформація, новини, галерею світлин і звичайно різні форми зворотного зв'язку.

Сайт-візитка – це базовий сайт вашої компанії. Він містить обмежену кількість сторінок та лаконічну інформацію про вашу компанію, ваші товари та ваші послуги. Невелика кількість сторінок дозволяє створити такий сайт у короткий термін і з невеликим бюджетом. Тим не менш, на відміну від одного сторінкових сайтів і лендингів, до сайту-візитці ви можете застосувати будь-які маркетингові інструменти. Такий сайт можна рекламувати не лише за допомогою прямої чи контекстної реклами, але й просувати його за допомогою SEO.

У RevutskyWebStudio ми створюємо такі сайти з прицілом для подальшого розвитку. Сайт-візитка створений нами є базою, з якої може вирости як корпоративний сайт так і інтернет-магазин ваших товарів.

Створення сайту візитки дозволяє вирішити наступні завдання

Landing short production time

Швидке розміщення вашої компанії в мережі

Завдяки обмеженій кількості сторінок створення сайту-візитки можливе в короткі терміни. У нашій веб-студії ви можете замовити сайт-візитку з терміном виготовлення від 10 до 20 робочих днів.

Всього 2 тижні і ваш бізнес гідно представлений у мережі!

Landing high site conversion

Підвищення репутації бізнесу чи бренду

Сьогодні важко уявити будь-який бізнес без його представлення у мережі. Компанії зі сторінками у Facebook або Instagram і без своїх сайтів не вселяють довіру потенційних клієнтів. Отримавши свій власний сайт-візитку, ви зможете підвищити впізнаваність і репутацію свого бізнесу. І навіть така дрібниця, як корпоративна пошта з адресою вашого домену, також працює на вашу репутацію.

Landing high site conversion

Конверсія

Ваш власний сайт працює над конвертацією ваших відвідувачів у ваших клієнтів. Присутність в мережі інформації про ваші послуги та продукти 24/7 дозволяє вашим клієнтам прийняти рішення про купівлю в будь-який час. І звичайно присутність таких блоків як передплата на новини, блок зворотного зв'язку та замовлення зворотного дзвінка сприяють підвищенню конверсії.

Landing - collection of visitor data

Збір даних відвідувачів

Маючи у своєму розпорядженні свій власний сайт-візитку, ви можете розширювати базу даних ваших потенційних клієнтів. Ці дані можливо використовувати для інформування про нові продукти, послуги, акції та інші моменти, які їх зацікавлять. Використовуючи дані про відвідувачів, ви можете підштовхнути їх до співпраці з вашою компанією. Використовуйте зібрану базу для організація регулярних e-mail розсилок та інформування.

Landing - Effective advertising company

Ефективна рекламна компанія

Сайт-візитка, це багатосторінковий сайт і ви можете застосувати до нього інструменти SEO-просування. Це довгострокове вкладення дозволить вам значно збільшити відвідуваність сайту. Ну і природно ви можете використовувати як контекстну рекламу, так і пряме рекламування сайту, а значить і свого бізнесу, в соціальних мережах, каталогах та інших на різних ресурсах.

Landing - Increase in sales

Збільшення продажів

Звичайно, підсумкове завдання створення сайту-візитки це збільшення продажів. І він допоможе вам із цим. Замовлення сайту-візитки в RevutskyWebStudio надасть вам потужний інформаційний та маркетинговий інструмент. За допомогою сайту-візитки ви зможете інформувати ваших замовників про вашу компанію, продукти та послуги у будь-який час. А також використовувати різні маркетингові інструменти для залучення нових клієнтів.

 

Сайт-візитка може підійти для будь-якого типу бізнесу. Як великим компаніям так і підприємцям може підійти такий формат сайту для просування свого бізнесу в інтернеті, цілодобового інформування потенційних замовників про продукти та послуги компанії, а також переваг роботи з нею.

З яких сторінок складається Сайт-візитка

Сайт типу візитка складається з невеликої кількості сторінок, як правило від 5 до 10. Але створюючи для вас сайт, спеціалісти RevutskyWebStudio намагаються вкласти в нього весь необхідний набір сторінок, якого буде більш ніж достатньо для задач інформування ваших замовників, а також для взаємодії з ними. Ви отримаєте потужний інструмент для просування вашого бізнесу в мережі.

 

Головна сторінка сайту-візитки відповідає за презентацію вашого бізнесу відвідувачам сайту. На ній може бути розміщена інформація про ваші основні послуги та товари, звернення до ваших потенційних клієнтів, презентаційні фото та відео матеріали, інформація про знижки тощо. Також тут можуть бути впроваджені форми зворотного зв'язку та підписки.

На цій сторінці сайту ви можете розповісти про вашу компанію, її історію та досягнення. Розмістіть різні сертифікати та дипломи. І другу інформацію, яку хочете донести до ваших клієнтів та відвідувачів сайту. Така інформація покликана підвищити довіру клієнтів до вашої компанії та ваших продуктів чи послуг.

Сторінка новин сайту-візитки важливий інструмент інформування ваших замовників та потенційних клієнтів. На ній ви можете розповісти про нові продукти, цікаві проекти та інші зміни у вашій компанії та її сервісах. Тримайте ваших клієнтів у курсі всіх новинок. Не варто забувати, що новинні статті також можна використовувати як інструмент SEO-просування сайту вашої компанії.

Сторінка відгуків містить відгуки ваших замовників про продукти або послуги вашої компанії. На такій сторінці ви можете розмістити особистий досвід взаємодії ваших клієнтів з вашою компанією, використання ваших продуктів або звіт про якість ваших послуг. Розміщені на ній реальні історії від реальних людей значно підвищують довіру до вас з боку майбутніх замовників та допомагають їм зробити вибір на користь саме ваших продуктів або послуг.

Ця найважливіша сторінка містить докладний опис продуктів чи послуг, які надає ваша компанія. Таких сторінок може бути не одна. Ці сторінки повинні дати повне уявлення про виробничу діяльність вашої компанії для потенційних клієнтів. Зазвичай сайт-візитка містить не більше 10 таких сторінок. Якщо ваша компанія має більшу кількість пропонованих продуктів/послуг, варто віддати перевагу корпоративному типу сайту.

Відвідувачі вашого сайту, безумовно, хочуть бачити більше зображень, які описують вашу компанію або ваші продукти/послуги. Порадуйте їх яскравими зображеннями ваших продуктів або виробничого процесу. Для багатьох професіоналів може знадобитися портфоліо своїх робіт. Саме для цього ми встановлюємо на ваш сайт таку сторінку.

На цій сторінці розміщуються ваші контактні дані. Обов'язково включаємо на неї google-карту розташування вашого офісу чи виробництва. Якщо у вас є сторінки соцмереж, вказуємо ці посилання. Форма зворотнього зв'язку допоможе вашим замовникам легко контактувати з вами.

Який функціонал та сервіс ви отримаєте при замовленні сайту-візитки?

Коли ви працюєте над сайтом-візиткой з RevutskyWebStudio, ви можете розраховувати на те, що наші фахівці проведуть для вас якісну розробку. Ми включаємо до сайту великий набір модулів, що реалізують широкий функціонал та достатній сервіс. Модулі, що реалізують більшість необхідних функцій вашого сайту включено в вартість розробки. І безумовно, ми можемо доповнити ваш сайт для додаткових функцій, які ви потребуєте.

Основний функціонал та сервіс для сайтів типу Візитка

Багатомовна панель керування
Оригінальний дизайн
Вбудована адаптивність
Модуль ротації слайдів
Модуль зворотного зв'язку
Модуль замовлення дзвінка
Модуль фотогалереї
Модуль відеоконтенту
Модуль відгуків замовників
Модуль організації e-mail розсилок
Модуль підписки на новини
Модуль соціальних мереж
Модуль карти проїзду
Базова SEO-підготовка
Консультативна підтримка 1 місяць
Технічна підтримка 1 місяць

Додатковий функціонал та сервіс для сайтів типу Візитка

Навчання адміністратора сайту
Спливне вікно з акціями
Модуль ротації новин
Багатомовний сайт
Модуль "питання-відповідь"
Модуль реєстрації користувачів
Модуль блог компанії
Модуль мапи сайту
Вбудований чат
Підключення до Google Analytics
Модуль захисту особистої інформації
Модуль керування Cookies
Нелімітована технічна підтримка

Чи можливий подальший розвіток сайту-візитки?

Усі ми дбаємо про власний бізнес, та вкладаємо всі сили у його розвиток. Робимо все для розширення послуг для кліентів та пропонуємо дедалі більше якісних товарів нашим споживачам. І якщо, через деякий час, ваша компанія вийде на новий рівень і вам знадобиться сайт з більшим функціоналом, такий як корпоративний сайт або інтернет-магазин, ви можете розраховувати на розвиток вашого сайту візитки.

У RevutskyWebStudio ми робимо такі сайти з прицілом на майбутнє. Ми поможемо перетворити ваш базовий сайт на більш потужний інтернет-інструмент. Ваші зусілля, які ви вкладали в рекламу сайту та SEO-просування не змарнуються. Наша команда з радістю допоможе вашому web ресурсу вийти на новий рівень, разом із вашою компанією.

Є питання - напишіть нам

Якщо вас зацікавили наші пропозиції, та у вас виникли питання - напишить нам. Ми з задоволенням відповимо на ваш запит!

Ви можете отримати безкоштовну консультацію від наших спеціалистів по будь-якому питанню.

Раді будемо бачити вас в числі наших замовників та партнерів!

Підпишиться на наши новини

Переваги підписки

  • - ви першими дізнаєтесь про всі новини від «RevutskyWebStudio»
  • - ви вчасно дізнаєтєсь про всі наші нові акції та послуги
  • - ви зможете стати учасниками нашіх розіграшів

    Адреса:
Україна, м. Київ

   Email :
info@rev-web.pro


    Телефони:
+380 98 087 9320
© 2019 - 2024 RevutskyWebStudio
trident ua25 Powered by Ukraine