Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   +380 98 0879320

RevutskyWebstudio Logo mob square

RevutskyWebstudio Logo mob square

Дошка оголошень від RevutskyWebStudio.

ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

 

Замовити сайт - дошку оголошень в Україні в RevutskyWebStudio. Регіональні, тематичні та загальні дошки оголошень.
Заробляйте, допомогая заробляти іншим!

Електронна комерція швидко проникла у повсякденне життя пересічних людей. Зараз кожен може легко продати річ, що стала непотрібною, або трохи підзаробити, продаючи ті чи інші товари в інтернеті. Також будь-яка людина може запропонувати свої послуги, величезній кількості людей, через інтернет. Для реалізації таких можливостей є спеціалізовані сайти – дошки оголошень.

Дошка оголошень – це спеціалізований сайт, де користувачі можуть розміщувати оголошення про пропозиції послуг, товарів, анонси заходів, інформацію про обміни, акції, здійснювати пошук товарів, послуг, виконавців та підрядників тощо. Тобто на цих ресурсах контент (оголошення) насамперед створюється користувачами.

</div style="color: #aebfe1;">

У RevutskyWebStudio ми можемо запропонувати вам різні види сайтів дошка оголошень. Такі сайти можуть бути загальними (без певної спеціальної тематики, де користувачі можуть залишати свої повідомлення у різних категоріях), тематичними (присвяченими певній тематиці – автомобілі, нерухомість, електроніка…) та регіональними (з оголошеннями актуальними для цього регіону).

Види сайтів типу «дошка оголошень»

Загальні дошки оголошень

Дошка оголошень загального призначення в основному зручна для людей, які розміщують оголошення та рекламу, але не такі зручні для людей, які шукають необхідний їм товар чи послугу. Такі сайти найскладніші для налаштування. Загальна дошка оголошень містить багато розділів, категорій та регіонів, їх не завжди можна чітко позначити. Адміністрування таких ресурсів стикаються з деякими проблемами монетизації та просування. Варто врахувати, що загальні дошки оголошень приваблюють спамерів, тому що містять багато контенту з різних напрямків бізнесу.

 • Тематичні дошки оголошень

  Тематичні дошки оголошень мають переваги завдяки чіткій цільовій аудиторії. Структура таких сайтів більш компактна, категорії товарів та послуг чіткіше визначені. Самі категорії та підкатегорії оголошень можуть бути більш глибоко опрацьовані. Тематичні сайти типу "дошка оголошень" часто бувають ще й регіональними. У такому разі цільова аудиторія такого сайту визначається найчіткіше. Наприклад, дошки оголошень на тему «Нерухомість» у Києві та Київській області є найбільш зручними для продавців та покупців київської нерухомості.

 • Регіональні дошки оголошень

  Регіональні дошки оголошень пропонують користувачам розміщення оголошень в конкретному регіоні. Вони також можуть бути загальними та тематичними. Користувачам регіональних послуг, таких як медицина, сфера обслуговування, кафе та ресторани, магазини та бутіки, ремонт техніки та автомобілів важливо отримати інформацію про такі пропозиції саме у своєму регіоні. Погодьтеся, якщо вам необхідно відремонтувати авто, вам потрібні пропозиції автосервісів у своєму місті чи районі. Таким чином, регіональні сайти типу «дошка оголошень» можуть бути зручніші для певних сфер бізнесу.

Які завдання вирішує сайт типу «дошка оголошень»?

RevutskyWebStudio - створення сайту типу дошка оголошень. Активність користувачів сайту 24/7. Розміщення оголошень в комфортний для користувачів час.

Активність користувачів 24/7

Користувачі вашої дошки оголошень проявляють активність у будь-якій час доби. Розміщення контенту та укладання угод відбувається постійно, у будь-який зручний для користувачів сайту час. На вас лежить відповідальність лише за модерацію оголошень ваших користувачів.

RevutskyWebStudio - створення сайту типу дошка оголошень. Збільшення категорій та регіонів. Просте адміністрування.

Збільшення категорій оголошень

Ваша дошка оголошень, при створенні, має певну кількість категорій, в які користувачі подають свої матеріали. Але в будь-який момент ви можете легко додати додаткові розділи, розширити категорії чи збільшити кількість регіонів, які охоплює ваш сайт. Таким чином ви аж ніяк не лімітовані в збільшенні цільової аудиторії вашого сайту.

RevutskyWebStudio - великі можливості по навантаженню вашої дошки оголошень. Створення сайтів типу дошка оголошень з необмеженими можливостями.

Залучення більшої кількості користувачів

Сайт дошка оголошень від RevutskyWebStudio не має критичних обмежень на кількість відвідувачів та оголошень на сайті. Ми використовуємо програмне забезпечення, яке дозволяє обробляти до 5000 одночасних відвідувачів та не лімітовану кількість обьяв. Спеціальни інструменти для SEO-просування, розмітка для соцмереж, інструменти для репостингу та іншє дозволить вам значно збільшити аудиторію вашого сайту.

RevutskyWebStudio - вбудовані механізми нотифікації для адміністрування сайту типу дошка оголошень. Email, sms, месенжери.

Підтримка контакту з користувачами

Модерація оголошень, та робота з користувачами – це ваша відповідальність, як власника дошки оголошень. Ми знаємо як зробити цю роботу легкою. Наші сайти типу «дошка оголошень» мають розвинений механізм нотифікації (сповіщення) адміністраторів по всім важливим подіям на вашому сайті. Ну і безумовно, у вас буде прямий контакт з вашими користувачами. Якщо це необхідно, ми вбудуємо на сайт чат, як для спілкування з адміністраторам и, так і для спілкування користувачів один з одним.

RevutskyWebStudio - платіжні модулі для монетизації сайту типу дошка оголошень. Українські та міжнародні платіжні системи.

Монетизація сайту

Зі свіїм сайтом типу «дошка оголошень» ви маєте можливість заробляти. Важливо, що ви не маєте стосунку до угод ваших користувачів, а тому можете заробляти на послугах по просуванню оголошень та розміщенню банерної рекламі. Створені нами сайти мають весь необхідний функціонал, за допомогою якого користувачи отримують ваші платні послуги по просуванню своїх оголошень самостійно. І за для цього ми додаємо необхідні для цього платіжні сервіси. Крім того, ви маєте можливість, за окрему платню, розміщувати банери ваших партнерів та клієнтів на сторінках сайту та керувати показом цих банерів.

 

Сайт типу «дошка оголошень» дозволить вам створити прибутковий бізнес, де ви будете заробляти, допомагаючи заробляти іншим. А це завжди приваблива для суспільства стратегія «win-win», яка ніколи не програє. Створені в нашій студії, такі сайти вже в базовому варіанті мають весь необхідний функціонал для комфортної роботи як адміністраторів, так і користувачів, а також необхідні механізми для монетизації вашого бізнесу.

У нас ви маєте можливість замовити сайт, який не буде поступатися функціоналом та дизайном найбільш популярним сайтам таким як OLX, OBYAVA, Prom чи Ria. А можливо ви маєте особистий погляд на дизайн чи функції такого порталу – звертайтесь до нас і фахівці RevutskyWebStudio проведуть розробку і впровадять вашу ідею.

Які сторінки містить САЙТ - ДОШКА ОГОЛОШЕНЬ

Природно, що RevutskyWebStudio створює для вас сайти, які не містять шаблонних рішень. Не винятком є і сайт оголошень. Функціональні можливості сайту, наповнення сторінок та дизайн буде розроблено для вас, виходячи із спрямованості сайту та ваших побажань. Замовляючи сайт такого типу, ви отримаєте саме те, що вам необхідно.

Все ж ми пропонуємо базовий набір можливостей, які забезпечать повноцінне функціонування вашого сайту - дошки оголошень. З яких сторінок може складатись такий сайт?

 

Головна сторінка дошки оголошень призначена для організації навігації всього сайту, а також інформування відвідувачів про деякі топові оголошення. Вона містить меню сайту, блок пошуку оголошень, навігацію за категоріями. Добре, коли на ній будуть відображені слайдери топових оголошень і останні оголошення, що надійшли в найбільш популярних категоріях.

Усю інформацію про вашу команду можна розмістити на сторінці «Про нас». Опишіть свою команду, ваші досягнення та іншу інформацію, яку потрібно знати про вас користувачам дошки оголошень.

Не забувайте інформувати користувачів про всі новинки та зміни на вашому сайті. Для цього ми резервуємо сторінку "Новини" вашого сайту. Надсилайте новини за допомогою механізму e-mail розсилок, який ми обов'язково включимо у функціонал.

На сторінці блогу, ви можете публікувати матеріали щодо функціонування вашої дошки оголошень, цікаві матеріали за напрямками, які відображені у категоріях сайту. Такі статті будуть цікаві вашим користувачам і є потужним SEO-інструментом для просування вашого сайту.

Сторінка категорії містить список оголошень за вказаною категорією та блок фільтрації та пошуку оголошень. На ній відображається список об'яв, кожен елемент якого містить фотографію та мінімальну інформацію щодо цієї об'яви.

Користувач, зазвичай за оплату, може просувати свої оголошення у списку, виділяти їх особливими відмітками, що дозволяють виділити своє оголошення у списку. Список має можливість сортування та розбитий на сторінці.

Сторінка оголошення містить повну інформацію про пропозицію користувача. Це такі елементи як:

 • фотографії
 • повний опис предмета або послуги
 • вартість оголошення
 • контактні дані користувача та кнопку для зв'язку
 • специфічні деталі оголошення
 • карту розташування
 • можна додати слайдер - подібні оголошення

Кабінет користувача необхідний для реалізації всіх функцій управління своїми оголошеннями та фінансами. Він містить такий функціонал як:

 • реєстрація користувача
 • управління інформацією про користувача
 • створення та редагування оголошення
 • список оголошень (активних та архівних)
 • створення рекламного впливу на оголошення
 • список фінансових транзакцій та витрат
 • ставки аукціону за оголошенням
 • інші функції

Загальні інформаційні сторінки, які описують способи взаємодії користувача з сайтом, захист персональних даних, права та відповідальність користувачів сайту та багато іншого.

Замовляючи розробку сайту дошки оголошень, який функціонал ви отримуєте?

Дошка оголошень – це складний тип сайту, який має дуже великий функціонал. Дуже складно визначити, які модулі та функції знадобляться тому чи іншому клієнту.
У будь-якому випадку, сайти подібного типу, які ми створюємо, зі старту включають весь необхідний набір програмного забезпечення для повноцінного функціонування дошки оголошень.

Який час потрібен на розробку сайту дошки оголошень?

Як ми раніше вказували, такі сайти мають великий функціонал, на розробку та тестування якого доведеться витратити чимало часу. Знову ж таки, у RevutskyWebStudio ми створюємо сайти з вашим унікальним дизайном, кольоровими рішеннями та функціональними особливостями. Для якісної реалізації цього необхідно витратити чимало часу. Зате ви можете розраховувати на те, що сайт вийшов якісним, ефективним та функціональним.

Зазвичай на створення дошки оголошень потрібно від 30 днів. Але на цьому робота над веб-сайтом не закінчиться. Не менш ніж місяць піде на тестування сайту в робочому режимі, усунення помилок, додавання або редагування різноманітних функцій, модифікацію встановлених програм та впровадження додаткових рішень.

Звертайтеся до нас і ви отримаєте ефективний сайт дошку оголошень.

Замовляючи розробкудошки оголошень, на який функціонал ви можете розраховувати?

Дошки оголошень ми створюємо під кожного замовника окремо. Ви можете розраховувати на будь-який потрібний вам сервіс та функціонал. Практично неможливо спрогнозувати які функції будуть потрібні тому чи іншому нашому клієнту.
Але ми обов’язково включаємо в склад сайту всі необхідні функції та сервіс, потрібний для повноцінний роботи вашого сайту з моменту старту.

Основний функціонал та сервіс дошки оголошень

Багатомовна панель керування
Оригінальний дизайн
Вбудована адаптивність
Каталог оголошень
Картка оголошення
Особистий кабінет користувача
Платіжна система
Просування оголошень
Модуль пошуку оголошень
Модуль створення аукціону
Мапа геолокації оголошень
Хіти продажу
Нові оголошення
Список бажань
Модуль ротації слайдів
Модуль зворотного зв'язку
Модуль замовлення дзвінка
Модуль фотогалереї
Модуль відеоконтенту
Модуль відгуків замовників
Модуль блог сайту
Модуль організації e-mail розсилок
Модуль підписки на новини
Модуль ротації новин
Модуль захисту особистої інформації
Модуль мапи сайту
Модуль соціальних мереж
Базова SEO-підготовка
Підключення до Google Analytics
Консультативна підтримка 1 місяць
Технічна підтримка 1 місяць

Додатковий функціонал та сервіс для дошки оголошень

Навчання адміністратора сайту
Багатомовний сайт
Розширений імпорт-експорт
Розширений фільтр оголошень
Розширений пошук оголошень
Декілька валют
Порівняння товарів
Статистика сайту
Інтеграція з CRM
Публікація оголошень у FaceBook
Спливне вікно з акціями
Вбудований форум
Модуль "питання-відповідь"
Вбудований чат
Модуль керування Cookies
Нелімітована технічна підтримка

   Ми представили лише ті доповнення, які ми використовували на веб-сайтах наших клієнтів. Звичайно, ви можете розширити можливості своеї дошки оголошень відповідно до ваших потреб. Ми надамо вам усі можливості, необхідні для вашого бізнесу, та розробимо будь-які необхідні додаткові модулі. Ви можете розраховувати на те, що команда RevutskyWebStudio надасть вам саме ті інструменти , які відповідають вашим очікуванням.

Який час потрібен на розробку сайту дошки оголошень?

Як ми раніше вказували, такі сайти великий функціонал, на розробку та тестування якого доведеться витратити чимало часу. Знову ж таки, у RevutskyWebStudio ми створюємо сайти з вашим унікальним дизайном, кольоровими рішеннями та функціональними особливостями. Для якісної реалізації цього необхідно витратити чимало часу. Зате ви можете розраховувати на те, що сайт вийшов якісним, ефективним та функціональним.

Зазвичай на створення дошки оголошень потрібно від 30 днів. Але на цьому робота над веб-сайтом не закінчиться. Не менш ніж місяць піде на тестування сайту в робочому режимі, усунення помилок, додавання або редагування різноманітних функцій, модифікацію встановлених програм та впровадження додаткових рішень.

Звертайтеся до нас і ви отримаєте ефективний сайт дошку оголошень.

Є питання - напишіть нам

Якщо вас зацікавили наші пропозиції, та у вас виникли питання - напишить нам. Ми з задоволенням відповимо на ваш запит!

Ви можете отримати безкоштовну консультацію від наших спеціалистів по будь-якому питанню.

Раді будемо бачити вас в числі наших замовників та партнерів!

Підпишиться на наши новини

Переваги підписки

 • - ви першими дізнаєтесь про всі новини від «RevutskyWebStudio»
 • - ви вчасно дізнаєтєсь про всі наші нові акції та послуги
 • - ви зможете стати учасниками нашіх розіграшів

    Адреса:
Україна, м. Київ

   Email :
info@rev-web.pro


    Телефони:
+380 98 087 9320
© 2019 - 2024 RevutskyWebStudio
trident ua25 Powered by Ukraine