Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   +380 98 0879320

RevutskyWebstudio Logo mob square

RevutskyWebstudio Logo mob square

RevutskyWebStudio – створення посадкових сторінок Landing Page .

Landing Page

 

rws landing img1
Посадкова сторінка – ефективний інструмент для просування ваших товарів та послуг.

Landing Page або як ще називають цей тип сайту — Лендінг, Посадкова сторінка, Продаюча сторінка, Цільова сторінка це односторінковий сайт, який призначений для опису конкретного товару або послуги. Ключовим тут є саме « односторінковий ».

Лендінг призначений для просування товару чи послуги та збору даних про замовників. Увага замовника акцентується на товарі (послуги), що просувається, і підштовхує його до покупки. Для цього на сайті використовується кілька простих, але ефективних механізмів.

До таких механізмів відносяться яскравий дизайн, ефектні фотографії, відеоматеріали, форми зворотного зв'язку, банери зі знижками, лічильники часу, що залишився, та інші методи спонукання клієнтів до купівлі товару або замовлення послуги.

Замовлення Landing Page дозволяє вирішити наступні завдання

Landing short production time

Швидкий початок продажу

Створення Landing Page займає менше часу, ніж виготовлення інших типів сайтів, таких як корпоративний або інтернет-магазин. У середньому ви можете розраховувати на термін від 5 до 14 днів, залежно від складності створюваної посадкової сторінки та впровадженого функціоналу.

Ви можете замовити Лендінг, в нашій студії і почати продаж вашого товару в найкоротші терміни.

Landing high site conversion

Конверсія - головна властивість Landing Page

Лендінг створюється саме для цієї головної мети. Всі блоки такого сайту призначені для максимально можливого перетворення відвідувачів вашого сайту на ваших клієнтів. Посадкова сторінка акцентує увагу на вашому товарі чи послузі та спонукає ваших відвідувачів до покупки.

Landing - collection of visitor data

Збір даних відвідувачів

За допомогою Landing Page ви зберете велику базу даних ваших потенційних клієнтів та замовників. Використовуючи інструменти зворотного зв'язку та передплати новин, ви зберете досить велику кількість відвідувачів, для подальшої обробки. Можна використовувати таку базу для роботи вашого основного сайту або інтернет-магазину.

Landing - Effective advertising company

Ефективна рекламна компанія

Landing Page рекламується за допомогою контекстної реклами, а також реклами у соціальних мережах. І це настроїти значно простіше, ніж просування великого інтернет-магазину. Управляти такою рекламною компанією простіше, аналізувати результати якісніше, запуск компанії можливо зробити в короткий термін. Природно, що і бюджет такої компанії залишиться в розумних межах.

Landing - Increase in sales

Збільшення продажів

Landing Page, використовуючи весь вбудований функціонал, збільшує кількість продажів вашого продукту або послуги. При цьому створення лендингу для продажу найбільш прибуткового продукту або основної вашої послуги виправдане, навіть якщо у вас є вже інтернет-магазин або корпоративний сайт. На лендінг ви можете приділити всю увагу саме на цьому продукті/послуги.

 

З яких блоків складається Landing Page

Для якісного вирішення своїх завдань сайт типу Landing Page складається з декількох блоків, кожен з яких призначений для загального збільшення ефективності лендингу. Створюючи лендинг у RevutskyWebStudio, ми включаємо до структури сайту наступні блоки.

 

У стартовому блоці ми подаємо основну ідею лендінгу. У ньому ми розміщуємо основну перевагу, яку отримає покупець, придбавши товар або послугу. Зазвичай це конкретна пропозиція щодо товару чи послуги. Іноді це може бути унікальна пропозиція від компанії. Містить картинку, велику назву товару/послуги, невелике пояснення до пропозиції. Бажано, щоб стартовий блок займав повний екран пристрою, на якому переглядається. На комп'ютері, на планшеті та на телефоні стартовий блок повинен заповнювати весь екран.

У цьому блоці ми детально розповідаємо про продукт чи послугу. Наповнення цього блоку залежить від основного продукту. Чим складніший продукт, тим більше контенту використовуватиме цей блок. Також цей блок може містити відео спеціально підготовлене для демонстрації всіх властивостей товару або послуги. І, природно, ми використовуємо яскраві зображення для ілюстрації властивостей товару або послуги.

У певних випадках лендинги можуть містити інформацію про компанію, яка створює цей продукт чи послугу. Непогано, якщо ваші клієнти можуть відчути корпоративний дух, історію компанії та перейнятися великою довірою до запропонованого продукту. Особливо це коливається бізнесу з історією.

CTA (“call to action”) – це той найважливіший блок, на який працює весь наш Landing Page. Саме він займається конверсією на сайті. Як правило, він складається з конкретної вартості товару або послуги та/або форми купівлі або заявки. Такий блок може бути на сайті не один. Зазвичай в структуру включено 2-3 блоки CTA з різним дизайном і в різних місцях, як правило, у стартовому блоці, після блоку подробиць та наприкінці сайту. Також, до такого типу блоків належить і форма замовлення зворотного дзвінка.

У структурі Landing Page варто приділити увагу блоку відгуків. Цей соціальний інструмент зможе підняти довіру до вашого продукту чи послуги. Ваші покупці зроблять свій вибір на користь вашого продукту легше, якщо зможуть побачити реальні коментарі, реальних людей, котрі цю покупку вже зробили. Звичайно, варто публікувати відгуки ваших покупців, ставити вигадані відгуки точно не варто.

У покупців ваших продуктів виникнуть запитання. І майже завжди існують питання, що повторюються. Варто зібрати такі питання, що часто повторюються, в один блок FAQ (frequently asked questions) і дати на них відповіді. Це допоможе відвідувачам вашого лендингу детальніше розібратися в особливостях вашого УТП або продукту.

Завершальний блок у структурі лендінгу. У ньому ми можемо розмістити контактну інформацію, юридично необхідні статті (такі як угода на обробку інформації), адресу, посилання на ваші соціальни мережі. Карта розташування вашого магазину чи офісу допоможе вашим покупцям швидше вас знайти.

Який функціонал у лендинга від RevutskyWebStudio?

Коли ви замовляєте сайт в нашій студії, ви можете розраховувати на якісну розробку, великий функціонал та достатній сервіс. Ми включаємо до вартості модулі та сервіс які запезпечат повноцінне функціонування вашого Lending Page. Основні модулі та сервіс включено до основного набору, але ми завжди раді дати вам і додатковий (платний сервіс) та додати можливостей вашому лендінгу.

Основний функціонал та сервіс для сайтів типу Landing Page

Багатомовна панель керування
Оригінальний дизайн
Вбудована адаптивність
Модуль ротації слайдів
Модуль зворотного зв'язку
Модуль замовлення дзвінка
Модуль фотогалереї
Модуль відеоконтенту
Модуль відгуків замовників
Модуль організації e-mail розсилок
Модуль підписки на пропозиції
Модуль соціальних мереж
Модуль карти проїзду
Технічна підтримка 1 місяць
Консультативна підтримка 1 місяць

Додатковий функціонал та сервіс для сайтів типу Landing Page

Навчання адміністратора сайту
Спливне вікно з акціями
Модуль ротації новин
Багатомовний сайт
Продаж продукту через сайт
Нелімітована технічна підтримка

Є питання - напишіть нам

Якщо вас зацікавили наші пропозиції, та у вас виникли питання - напишить нам. Ми з задоволенням відповимо на ваш запит!

Ви можете отримати безкоштовну консультацію від наших спеціалистів по будь-якому питанню.

Раді будемо бачити вас в числі наших замовників та партнерів!

Підпишиться на наши новини

Переваги підписки

  • - ви першими дізнаєтесь про всі новини від «RevutskyWebStudio»
  • - ви вчасно дізнаєтєсь про всі наші нові акції та послуги
  • - ви зможете стати учасниками нашіх розіграшів

    Адреса:
Україна, м. Київ

   Email :
info@rev-web.pro


    Телефони:
+380 98 087 9320
© 2019 - 2024 RevutskyWebStudio
trident ua25 Powered by Ukraine