Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   +380 98 0879320

RevutskyWebstudio Logo mob square

RevutskyWebstudio Logo mob square

Інтернет-магазин від RevutskyWebStudio. Професійне створення e-commerce сайтів

Інтернет-магазин

 

rws landing img1
Ваш бізнес 24/7 в on-line!

Дедалі більше людей роблять свої покупки он-лайн. Це зручно і швидко, тепер навіть комп'ютер для цього не потрібен, бо купити необхідний товар можна і через смартфон. Спеціалісти прогнозують щорічне зростання ринку електронної комерції, близько 10% аж до 2027 року. І якщо ви ще не продаєте свої товари в мережі, саме час почати!

Інтернет-магазин це той інструмент, який дозволить вам продавати ваші товари в інтернет. Такий сайт містить каталог товарів, повну інформацію про них, відгуки та рейтинги, зручну систему пошуку та звісно механізми оплати обраного товару. Ваші клієнти мають право отримати зручний сервіс, який дозволить швидко та зручно здійснити покупку у вас.

Ваш інтернет-магазин, на відміну від торгової точки, працює без вихідних 7 днів на тиждень цілодобово. Ви не прив'язані до певної місцевості та можете вести бізнес по всьому світу. І при цьому ви мінімізуєте накладні витрати та заробітні плати. Звучить фантастично! Давайте розберемося як це працює і чому він такий ефективний.

Інтернет-магазин, це спеціалізований сайт, який містить каталог усіх ваших товарів (а можливо, і не тільки ваших). Вбудований функціонал дозволяє вашим покупцям здійснити самостійну покупку. Вони можуть вибрати товар, читати характеристики товару, порівняти його з іншими товарами. Ви можете надати вашим покупцям ознайомлювальне відео з перевагами вашого товару, а також дати можливість читати відгуки інших покупців про товар та залишати свої.

Покупець, обравши товар, здійснює покупку за допомогою платіжних систем та визначає який транспортною компанією зробити доставку. Інтернет-магазин випише рахунок та відправить його покупцю, збереже накладну для вас. Вам залишиться лише віддати товар у транспортну компанію!

У RevutskyWebStudio ми створимо інтернет-магазини, які включають весь необхідний вам функціонал. Працюючи з вами ми визначимо основні категорії товарів, вид усіх сторінок з товарами, розробимо дизайн всього сайту відповідно до ваших побажань і вашої цільової аудиторії. Сьогодні, інтернет-магазин це не тільки інструмент, що продає, це спосіб роботи з вашими існуючими і майбутніми покупцями, можливість супроводжувати вашого клієнта на всіх етапах продажу і підтримки наступних відносин.

Які завдання вирішує інтернет-магазин?

Продаж товарів 24/7

Продаж товарів 24/7

Інтернет-магазин дозволить вам продавати товари у будь-який час доби цілий рік. Це незаперечна перевага он-лайн майданчика, за допомогою якого ви надаєте високий сервіс вашим покупцям. Ваші відвідувачі мають можливість здійснити покупку у зручний для них час.

Збільшення асортименту товарів

Збільшення асортименту товарів

Для продажу товарів немає потреби мати власні торгові площі і ви можете легко збільшувати асортимент. Також, продаючи свої товари, ви можете додати до свого каталогу товари ваших партнерів. При цьому зовсім не обов'язково працювати зі свого складу. Організуйте доставку безпосередньо зі складу вашого партнера.

Залучення більшої кількості клієнтів

Залучення більшої кількості клієнтів

Жодних обмежень на кількість відвідувачів вашого інтернет-магазину немає. Використовуйте всі можливі механізми реклами та залучайте більшу кількість клієнтів. Сайти, розроблені в нашій студії, готові для SEO-просування, контекстної реклами і, звичайно, ви можете рекламувати свої товари в соцмережах. Додатково ми можемо зробити інтеграцію вашого інтернет-магазину з різними торговими майданчиками.

Розширення ринків збуту

Розширення ринків збуту

Використовуючи інтернет-магазин, для продажу власних продуктів ви не обмежені місцевими ринками. Вбудований багатомовний інтерфейс та міжнародні платіжні системи, дозволять вам розповсюдити свій бізнес практично на весь світ. Продавайте будь в якому місці, де покупці зацікавлені у ваших продуктах!

Підтримка постійного контакту з покупцями

Підтримка постійного контакту з покупцями

Супровід покупців на всіх етапах купівлі є запорукою зростання обсягу продажів, підвищення довіри до компанії та збільшення ймовірності повторного продажу. На відміну від он-лайн бізнесу, інтернет-магазин дозволяє підтримувати постійний зв'язок з вашими покупцями, забезпечувати післяпродажне консультування, інформувати ваших замовників про новинки, акції та розіграші.

Підвищення ефективності бізнесу

Підвищення ефективності бізнесу

Інтернет-магазин є дуже ефективним способом ведення retail продажів. Якісне використання всіх механізмів дозволяє мінімізувати накладні витрати, зменшити персонал, збільшити ефективність роботи менеджерів, не витрачатися на додаткові торгові площі. Аналіз статистики продажів та поведінки відвідувачів вашого сайту допоможе оптимізувати асортимент та збільшити прибутковість.

 

Інтернет-магазин можна використовувати як для торгових, так і для виробничих компаній. Виробляючи власні продукти, ви можете збільшити свою прибутковість при прямих продажах (не через торговельні мережі), а також контролювати вартість ваших продуктів для кінцевого покупця.

Які сторінки містить интернет-магазин

У RevutskyWebStudio ми не використовуємо шаблонні рішення для створення інтернет-магазину. Дизайн та наповнення сайту розробляється індивідуально, залежно від тематики магазину, побажань замовника та необхідних функцій.

Проте будь-який інтернет-магазин містить типові сторінки, які необхідні для функціонування будь-якого сайту такого типу. Спробуємо розглянути з яких сторінок може бути ваш магазин.

 

Головна сторінка сайту типу інтернет-магазин служить для організації роботи всього сайту. На ній розташовано меню категорій товарів та товари, які ви хочете запропонувати вашим замовникам в першу чергу. Це можуть бути і найбільш маржинальні товари, слайдери хітів продажів чи товари, що знову надійшли, або знижкови товари.

Добре продумана головна сторінка інтернет-магазину має допомогти вашим покупцям швидко та легко розібратися з вашим асортиментом.

Сторінка «Про нас» містить інформацію про вас та вашу команду. Можливо вам захочеться розповісти про вашу історію або ваші досягнення. Розмістіть всі матеріали на цій сторінці.

Дуже важливо інформувати покупців про всі новинки вашого магазину. Розміщувати такі статті новини можна на сторінці «Новини». Публікуйте всі новинки та розповідайте про їх особливості вашим клієнтам. Зв'яжіть сторінку новин з функціоналом e-mail розсилок і надсилайте новини на пошту вашим покупцям.

Сторінка блогу буде корисною для інформування ваших покупців про нові напрямки бізнесу, технологій, маркетингу. Ви є експертом у бізнесі, товари якого продаєте. Напишіть цікаві статті для покупців.

Ну і звичайно, блог та статті блогу є потужним інструментом SEO-просування вашого магазину. Робіть ваші матеріали не тільки цікавими, але й SEO-орієнтованими.

Весь каталог товарів магазину розбитий на категорії. І сторінка категорії відбиває перелік товарів. На ній розташовані зображення товарів, ціни, назви, артікули та можливо кнопочки для покупки.

Також розташовуйте на ній загальний опис цієї категорії, і навіть переходи на підлеглі категорії. Сторінка повинна мати можливість сортування товарів за різними параметрами (ціна, найменування, дата надходження тощо). Пошук та фільтр товарів допоможе вашим покупцям швидше знайти необхідний їм товар, який найбільше підходить за параметрами.

Ця сторінка повинна містити повну інформацію щодо товару. Найменування, артикули, ціна, знижки за кількістю, податки. Повний опис товару та технічні характеристики ви можете оформити у будь-якому стилі, застосувавши редактор та доступні html теги.

Зображення та відео по даному товару зможуть дати вашим клієнтам повне візуальне уявлення про товар, а також продемонструвати його переваги.

Ви також можете дозволити вашим покупцям залишати відгуки по товару та ставити запитання вашим менеджерам. Додавши відомості про можливість оплати та доставки, ви надасте покупцеві повну інформацію, необхідну для прийняття рішення та оформлення угоди.

Інтернет-магазин є великим за своїм об'ємом та функціями сайт. Для виконання всіх функцій продажу товарів в RevutskyWebStudio ми оформляємо спеціальні сторінки, такі як:
- особистий кабінет з реєстрацією та даними користувача, його замовленнями;
- корзина покупок;
- сторінка оформлення замовлення;
- сторінки з інформацією про захист особистих даних;
- публічний договір щодо надання послуг;
- інформація про оплату, доставку, гарантії та повернення товарів.

Сторінка з контактами включає усі необхідні для ваших покупців контакти. Розмістіть контакти відділу з продажу, бухгалтерії, сервісного відділу. Карти з вашими офісами та складами допоможуть покупцям скласти маршрут для відвідування вашого магазину.

Ну і звичайно форма зворотного зв'язку давно вже є добрим тоном при організації взаємодії з вашими покупцями.

Замовляючи розробку інтернет-магазину, на який функціонал ви можете розраховувати?

Інтернет-магазин ми створюємо під кожного замовника окремо. Ви можете розраховувати на будь-який потрібний вам сервіс та функціонал. Практично неможливо спрогнозувати які функції будуть потрібні тому чи іншому нашому клієнту.
Але ми обов’язково включаємо в склад сайту всі необхідні функції та сервіс, потрібний для повноцінний роботи вашого магазину з моменту старту.

Основний функціонал та сервіс інтернет-магазину

Багатомовна панель керування
Оригінальний дизайн
Вбудована адаптивність
Каталог товарів
Платіжна система
Способи доставки
Модуль пошуку товарів
Корзина товарів
Хіти продажу
Список бажань
Виробники
Модуль ротації слайдів
Модуль зворотного зв'язку
Модуль замовлення дзвінка
Модуль фотогалереї
Модуль відеоконтенту
Модуль відгуків замовників
Модуль блог компанії
Модуль організації e-mail розсилок
Модуль підписки на новини
Модуль ротації новин
Особистий кабінет користувача
Модуль захисту особистої інформації
Модуль мапи сайту
Модуль соціальних мереж
Модуль карти проїзду
Базова SEO-підготовка
Підключення до Google Analytics
Консультативна підтримка 1 місяць
Технічна підтримка 1 місяць

Додатковий функціонал та сервіс для інтернет-магазину

Навчання адміністратора сайту
Багатомовний сайт
Розширений імпорт-експорт
Розширений фільтр товарів
Розширений пошук товарів
Посадкові сторінки товарів
Порівняння товарів
Статистика магазину
Інтеграція з CRM
Калькулятори продукції та послуг
Спливне вікно з акціями
Вбудований форум
Модуль "питання-відповідь"
Вбудований чат
Модуль керування Cookies
Нелімітована технічна підтримка

   Ми навели лише ті доповнення, які вже використовували на сайтах наших клієнтів. Безумовно, що розширення можливостей інтернет-магазину можливо за вашими вимогами. Ми додамо вам усі необхідні для вашого бізнесу можливості, розробимо усі необхідні додаткові модулі. Ви можете розраховувати на те, що команда RevutskyWebStudio надасть вам саме той інструмент продажу, який відповідає вашим очікуванням.

Який час потрібен на розробку интернет-магазину?

Сайти такого типу містять великий функціонал, який потребує ретельного опрацювання і налаштування. У RevutskyWebStudio ми створюємо інтернет-магазин з унікальним дизайном. Така робота вимагає часу, щоб сайт вийшов якісним, ефективним та функціональним.

В середньому, на створення інтернет-магазину потрібно не менше 30 днів. Ще місяць необхідний для робочого тестування сайту та усунення помилок, а також різних модифікацій, спрямованих на покращення характеристик.

Також потрібно врахувати, що, створюючи інтернет-магазин, ми наповнюємо його лише невеликою кількістю тестових товарів. Тому час вам буде потрібний і на наповнення сайту реальними товарами.

Звертайтеся до нас і ви отримаєте ефективний та продаючий інтернет-магазин.

Є питання - напишіть нам

Якщо вас зацікавили наші пропозиції, та у вас виникли питання - напишить нам. Ми з задоволенням відповимо на ваш запит!

Ви можете отримати безкоштовну консультацію від наших спеціалистів по будь-якому питанню.

Раді будемо бачити вас в числі наших замовників та партнерів!

Підпишиться на наши новини

Переваги підписки

  • - ви першими дізнаєтесь про всі новини від «RevutskyWebStudio»
  • - ви вчасно дізнаєтєсь про всі наші нові акції та послуги
  • - ви зможете стати учасниками нашіх розіграшів

    Адреса:
Україна, м. Київ

   Email :
info@rev-web.pro


    Телефони:
+380 98 087 9320
© 2019 - 2024 RevutskyWebStudio
trident ua25 Powered by Ukraine