Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.   +380 98 0879320

RevutskyWebstudio Logo mob square

RevutskyWebstudio Logo mob square

Ашот Арушанов, Київ| "RewutskyWebStudio" - відгуки замовників

Дякую команді RevutskyWebStudio за копітку роботу з розробки сайту Міжнародного мотофестивалю «Тарасова гора». Працювати з цією командою нам було легко, і результати виправдали наші очікування.

З самого початку роботи над проектом ми виявили у команді RevutskyWebStudio високий рівень професіоналізму та розуміння наших потреб. Вони уважно вислухали наші уподобання та цілі, запропонувавши ряд креативних та інноваційних рішень, які допомогли нам створити унікальний та функціональний сайт для заходу.

Варто відзначити, що сайт зараз містить галереї наших заходів із більш ніж 6000 фотографій. І ця частина роботи, природно, була досить важка. Але спеціалісти компанії чудово впоралися і з цим завданням.
Один із головних аспектів розробленого сайту - його багатофункціональність. RevutskyWebStudio успішно поєднали інформаційний портал про мотофестиваль та інтернет-магазин, що дозволяє нам ефективно представити захід та запропонувати учасникам зручний спосіб придбання квитків та сувенірів он-лайн.

Треба сказати, що саме доповнення у вигляді магазину з продажу атрибутики фестивалю було однією з основних вимог при створенні повністю нової версії сайту мотофестивалю «Тарасова Гора».

Використання CMS Joomla з компонентом Joomshopping виявилося оптимальним рішенням для наших потреб, і команда RevutskyWebStudio продемонструвала високий рівень майстерності в роботі з цими інструментами, забезпечуючи стабільну та зручну роботу сайту.

Результат роботи команди RevutskyWebStudio не тільки повністю відповідає нашим очікуванням, а й перевершив їх. Вони створили сайт, який ефективно представляє наш захід, але й забезпечує відвідувачам приємний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача.
Ми раді, що обрали RevutskyWebStudio як партнера зі створення веб-сайту для мотофестивалю "Тарасова Гора". Їхній професіоналізм, увага до деталей та готовність враховувати наші побажання роблять їх надійним партнером у галузі веб-розробки.

Дякуємо команді RevutskyWebStudio за їхню видатну роботу та рекомендуємо їх як надійного та професійного партнера в галузі створення веб-сайтів.

Президент міжнародного мотофестивалю "Тарасова гора",

Ашот ("Сальвадор") Арушанов.

Є питання - напишіть нам

Якщо вас зацікавили наші пропозиції, та у вас виникли питання - напишить нам. Ми з задоволенням відповимо на ваш запит!

Ви можете отримати безкоштовну консультацію від наших спеціалистів по будь-якому питанню.

Раді будемо бачити вас в числі наших замовників та партнерів!

Відгуки від наших замовників

Підпишиться на наши новини

Переваги підписки

  • - ви першими дізнаєтесь про всі новини від «RevutskyWebStudio»
  • - ви вчасно дізнаєтєсь про всі наші нові акції та послуги
  • - ви зможете стати учасниками нашіх розіграшів

    Адреса:
Україна, м. Київ

   Email :
info@rev-web.pro


    Телефони:
+380 98 087 9320
© 2019 - 2024 RevutskyWebStudio
trident ua25 Powered by Ukraine